Farby KabeKabe to znany na świecie producent wysokiej jakości materiałów przeznaczonych do elewacji budynków oraz do wnętrz. Oparte na osiągnięciach swojego działu badawczo rozwojowego masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji oraz inne produkty chemii budowlanej cieszą się uznaniem zarówno klientów indywidualnych jak i profesjonalistów. Z produktów Kabe korzystają firmy wykonawcze, architekci, projektanci i konserwatorzy zabytków.

Produkty Kabe obecne są na polskim rynku od 1995 roku. Są one wytwarzane zgodnie z międzynarodowymi normami Certyfikatu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 oraz Certyfikatu Zarządzania Środowiskiem ISO 14001:2004. Wdrożone normy są gwarancją, iż procesy realizowane w naszych  zakładach podlegają stałej kontroli i ciągłemu doskonaleniu.

Farby i masy tynkarskie spod znaku Kabe posiadają odpowiednią siłę krycia i trwałość a równocześnie są całkowicie bezpieczne dla zdrowia mieszkańców oraz środowiska naturalnego.

Kabe to także cenione produkty do renowacji. Chcąc przywrócić dawne walory estetyczne i zapobiec dalszemu postępowaniu procesów niszczenia warto zastosować specjalnie skomponowane systemy naprawy i renowacji budynków, w tym specjalistyczne materiały do renowacji obiektów zabytkowych, wpisanych w rejestr opieki konserwatora zabytków. Technologie i produkty tej firmy znalazły zastosowanie m.in w renowacji zabytków Wilanowa czy Jasnej Góry.

Oprócz produktów przeznaczonych do wnętrz Kabe oferuje wszystko, co potrzeba, by ocieplić i zabezpieczyć budynek z zenwątrz a także nadać mu niepowtarzalny charakter. Produkty na elewacje marki KABE to kompletne  systemy ociepleń, tynki i farby. Wybierając z szerokiej palety faktur, uziarnienia i kolorów stworzyć można elewacje o niepowtarzalnym stylu i jakości, zabezpieczone na długie lata.