Ekologia

 

Nasza misja

Nasza planeta jest miejscem świętym, które żąda szacunku i zasługuje na najwyższą dbałość i ochronę. Będąc wrażliwymi obywatelami naszej ziemi i sługami środowiska, firma California wypełnia swoją odpowiedzialność i w dalszym ciągu dąży do minimalizowania oddziaływania na środowisko poprzez każdy etap procesu produkcji począwszy od planowania, a skończywszy na wytwarzaniu.
 

Wzór strategicznej lokalizacji

Wszystkie produkty Californi są produkowane w siedzibie posiadającej walory sztuki. Nowo wybudowana fabryka w mieście Andover, w stanie Massaschusets (USA) była całkowicie zaprojektowana w celu ochrony środowiska jako priorytet. Firma zaprojektowana w sposób innowacyjny, pozwala wyeliminować wszystkie możliwe zanieczyszczenia podczas nieprawdopodobnych zdarzeń, w następstwie których mogą powstać niebezpieczne wycieki. Ta wyznaczająca kierunek produkcji siedziba jest także wyposażona w wewnętrzne stanowiska wyładunkowe, o pojemnościach dwukrotnie przewyższających wartości jakiejkolwiek cysterny, przewożącej materiały chemiczne.
 

Odpowiedzialna produkcja

Przedsiębiorstwo California jest oddana do zachowania środowiska poprzez swoje poświęcenie w celu eliminacji i obniżenia odpadów na każdym możliwym etapie produkcji. Z uwagi na fakt, iż wszystkie produkty Californi są produkowane na miejscu, cały proces jest regulowany przez pracowników, którzy poddawani są rygorystycznym szkoleniom z całego zakresu ochrony środowiska, odnoszących się do wytwarzania, przechowywania i wysyłania wszystkich produktów. Całkowita ilość zużytej wody i rozpuszczalników użytych w procesie produkcji jest poddawana recyklingowi i powtórnie używana. Wszystkie uszkodzone puszki są również poddawane procesowi recyklingu. Próbki kolorów produktów Californii są również drukowane w 100% na papierze pochodzącym z odzysku.
 

Mądre produkty

Ponieważ ochrona środowiska jest niezwykle ważna, receptury Californi są zgodne nie tylko ze standardami Amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska, ale również z najostrzejszymi wytycznymi Komisji ds. Ochrony Warstwy Ozonowej, ustanowionymi przez niektóre Stany Ameryki. Część niektórych receptur jest również dostępna w wersji o niskiej wartości wonnej, zawierające niską ilość lotnych związków organicznych.
 

Nasze poświęcenia dla środowiska

Ochrona naszego środowiska musi być procesem ciągłym. Produkty Californi zapewniają przyszłą dbałość o środowisko poprzez surową politykę odpowiedzialności w zakresie ochrony środowiska. Ta polityka jest egzekwowana przez wszystkich pracowników i ciągle odświeżana i aktualizowana gdziekolwiek zachodzi taka potrzeba oraz zawsze jest w zgodzie z lokalnymi i krajowymi instytucjami.

Kliknij w logo żeby zobaczyć szczegóły.