BeckersProducent powłok malarskich wszelkiego rodzaju znany na rynku europejskim od wielu dziesięcioleci. Marka Beckers przez wielu postrzegana jest jako synonim solidności i wysokiej jakości.

Skandynawia kojarzy nam się z czystą, nieskażoną przyrodą i wysoką świadomością społeczną w zakresie ekologii. Dlatego też szwedzki producent farb Alcro-Beckers AB posiada swoim portfolio 28 produktów wyróżnionych znakiem Eco-label. Ponadto Beckers rozwija linię produktów przeznaczonych dla alergików. To wodorozcieńczalne produkty, nie zawierające żadnych substancji uczulających. Mogą więc być używane do malowania ścian w pokojach dziecięcych, żłobkach, przedszkolach, szpitalach, czyli w pomieszczeniach, w których czynniki uczulające nie powinny występować.
Zostały one z pozytywnym wynikiem przebadane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne, jako spełniające restrykcyjne wymogi dotyczące ochrony przed alergią. Potwierdza to czytelna informacja na opakowaniu: Farba rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne i logotyp Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.